Про заходи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій - на засіданні Білгород-Дністровської комісії з питань ТЕБ та НС


Одним з головних питань, які розглядалися на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС 5 січня 2017 року під головуванням першого заступника Білгород-Дністровського міського голови Вадима Кесарчука, стало попередження виникнення надзвичайних ситуацій у зв'язку з погіршенням погодних умов з 6 по 8 січня. Про готовність комунальних підприємств та державних служб цілодобово працювати у таких умовах інформували керівники установ.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій та життєзабезпечення населення під час погіршення метеорологічних умов, комісія з питань ТЕБ та НС вирішила:

1. Керівникам КП «Білгород-Дністровськводоканал», КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго», КП «ЖЕО-1», КП «Автотранссервіс»:

- Підготувати до роботи снігоприбиральну техніку. Термін виходу - через 2 години з часу отримання команди.

- Забезпечити стійку роботу систем життєзабезпечення населення та цілодобове чергування аварійних бригад.

2. Начальнику МЦ «Благоустрій»:

- Забезпечити цілодобове чергування снігоприбиральної бригади та своєчасний її вихід для прибирання вулиць міста.

- Визначити порядок черговості прибирання вулиць технікою комунальних підприємств міста та залученою технікою.

- Забезпечити заправку залученої техніки паливом відповідно укладених договорів.

3. Начальнику 2-го ДПРЗ ГУ ДСНС в Одеській області при зниженні температури повітря нижче 10 градусів розгорнути пункт обігріву.

4. Начальнику управління економічного розвитку забезпечити пункт обігріву чаєм та цукром.

5. КЗ “Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня”, Білгород-Дністровському відділенню швидкої (екстреної) медичної допомоги підготувати медичний автотранспорт до роботи в умовах ожеледиці.

6. Білгород-Дністровському району електричних мереж:

- Передбачити посилення аварійно-відновлюваних бригад для ліквідації аварій на електромережах міста.

- Забезпечити оперативне інформування чергового виконавчого комітету міської ради про аварії на електромережах.

7. Підприємствам ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт”, КП ПСГ РБУ, військової частині А-3955 бути в готовності виділити для ліквідації снігових заметів техніку згідно укладених договорів. Термін виходу техніки через 2 години з часу отримання команди.

8. Управлінню з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи:

- Забезпечити інформування населення міста про погіршення метеорологічних умов та про виникнення стихійних метеорологічних явищ.

- Для ліквідації наслідків стихійних метеорологічних явищ організувати взаємодію з військовими частинами гарнізону.

- Підготувати та направити листа до обласного управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи ОДА з питання обмеження руху великовантажного транспорту через місто Білгород-Дністровський та використання у разі потреби однієї одиниці важкої техніки( БАТ-2М) для прибирання снігу на території міста.

- Підготувати і направити листа у міський відділ поліції про обмеження руху великовантажного транспорту через місто Білгород-Дністровський у разі випадіння великих опадів у вигляді снігу.

9. Начальнику управління економічного розвитку підготувати проект рішення виконавчого комітету міської ради про виділення коштів із резервного фонду міського бюджету для створення резерву паливо-мастильних матеріалів.

10. Начальнику управління житлово-комунального господарства узгодити з районною державною адміністрацією питання щодо розчищення у разі потреби під’їзного шляху до сміттєзвалища.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.
admin