В Білгороді-Дністровському призначені стипендії міського голови в галузі «культура» на 2017 рік


З метою соціальної підтримки ветеранів культосвітньої роботи міста, враховуючи їх вагомий особистий внесок у збереження та розвиток культурних надбань міста, з 2009 року в місті Білгороді-Дністровському запроваджено відповідну стипендію міського голови. В 2017 році розпорядженням міського голови від 03.01.2017 р. №1 стипендію було присуджено ветерану культосвітньої роботи Марсову Едуарду Валентиновичу 1940 р.н.

Марсов Е.В. майже 50 років пропрацював в КУ «Білгород-Дністровська дитяча музична школа» – з 1967 по 2015 рік, на посаді викладача духових інструментів. Його учні показували високі результати в навчанні та неодноразово ставали переможцями міських та обласних фестивалів і конкурсів. Багато з них продовжили музичну освіту й працюють у різних галузях культури і мистецтва. Едуард Валентинович завжди брав активну участь в суспільному житті міста. З 1967 по 1992 рік був солістом шкільного симфонічного оркестру, з 1985 по 2010 рік – учасником районного духового оркестру, власним прикладом демонструючи якісний рівень виконання гри на різноманітних духових інструментах – гобої, трубі, саксофоні. Проводив велику просвітницьку роботу з музичної освіти, зокрема лекції та тематичні конференції в закладах освіти і культури міста та району.

Марсов Е.В. інвалід дитинства. З 2015 року перебуває на пенсії, але продовжує активне громадське життя, як член міської ради ветеранів. Завжди цікавиться справами музичної школи, спілкується з колегами.

В 2014 році в рамках реалізації міської цільової програми «Культура Білгорода-Дністровського – 2013-2017 роки» запроваджено стипендію міського голови творчим працівникам та аматорам народного мистецтва з числа молоді. В цьому році, відповідно до висновків конкурсної комісії, розпорядженням міського голови від 03.01.2017 р. №2 стипендію призначено Кулеба Марині Віталіївні, викладачу по класу бандури КУ «Білгород-Дністровська дитяча музична школа».

Марина Віталіївна Кулеба працює в ДМШ з 1981 року. Проявила себе як кваліфікований фахівець, завжди має стабільний клас, займається популяризацією в місті національного мистецтва гри на бандурі. Крім основної викладацької діяльності молода викладачка організувала ансамбль бандуристів, який з року в рік демонструє високий рівень підготовки, музикальність та емоційність. Протягом 2011-2016 років ансамбль бандуристів став лауреатом міських та обласних фестивалів і конкурсів, а також колоритною прикрасою різноманітних міських заходів.

Ансамбль бандуристів під керівництвом Марини Кулеба


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.
admin