Засідання виконкому Білгород-Дністровської міської ради

24-05-2019 11:48 306
категорія: Новини міста


24 травня 2019 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

На засіданні затверджений Меморандум про співпрацю між виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради та Громадською організацією «Агенція інформаційного, сталого розвитку ресурсоефективності».

З метою підвищення безпеки дорожнього руху та запобігання виникненню дорожньо-транспортних пригод, розглянувши Акт обстеження стану організації дорожнього руху по вул. Переможненьській, вул. Артільній та провулку Переможненьському від 15.05.2019 (додається), приймаючи до уваги колективне звернення громадян – мешканців зазначеного району щодо відновлення раніше організованого руху транспорту, виконавчий комітет вирішив організувати односторонній рух: по вул. Переможненьській на ділянці у напрямку від провулку Переможненській до вул. Артільної, по провулку Переможненьському у напрямку від вул. Артільної до вул. Переможненській.

Враховуючи рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 25.04.2019року №158 «Про заходи щодо підготовки та проведення Дня міста Білгород-Дністровського у 2019 році», з метою забезпечення належного рівня організації та проведення Дня міста, а також створення безпечних умов під час проведення святкових заходів, виконавчий комітет вирішив тимчасово обмежити рух автотранспорту по вул. Ушакова на період проведення святкових заходів з нагоди святкування Дня міста Білгород-Дністровського.

Білгород-Дністровському відділу поліції ГУ НП доручено 02.06.2019 року у період з 10:00 до 10:30 години, під час проведення масового забігу «З любов’ю до рідного міста» від міського пляжу (вул. Грецька) до парку Миру (вул. Портова), вжити організаційних заходів щодо тимчасового обмеження руху та здійснити супровід учасників забігу по маршруту - вул. Михайлівська – вул. Незалежності – вул. Портова – парк Миру.

02.06.2019 року у період з 9:00 до 23:00 години, під час проведення масових святкових заходів на площі перед середньовічною фортецею, заборонити рух транспортних засобів по вул. Ушакова на дільниці від вул. Кирилова (вул. Жовтнева) до вул. Грецької, та заборонити в’їзд на зазначену ділянку з боку вулиць Незалежності, вул. Шабської, вул. Горького та вул. Грецької (в’їзд на вул. Ушакова).

Транспорт, який 02.06.2019 року буде здійснювати нерегулярні перевезення відвідувачів до локації проведення святкових заходів, спрямовувати по вулиці Шевченка до місць тимчасового розміщення транспортних засобів: вул. Михайлівська від вул. Горького до вул. Грецької; вул. Грецька від вул. Михайлівській до вул. Ушакова; вул. Шабська від вул. Пушкіна до вул. Шевченка.

На засіданні виконавчого комітету заслуханий звіт комунального підприємства "Білгород-Дністровське міське архітектурне бюро" за підсумками 2018 року. Зокрема, дане КП в минулому році отримало валовий дохід у сумі 171,4 тис. грн., чистий дохід склав 0,2 тис. грн. В 2018 році до КП «Білгород-Дністровське архітектурне бюро» звернулось 712 чоловік за отриманням платних послуг. Заборгованість із заробітної плати, з платежів з бюджету на початок 2019 року відсутня. Дебіторська, кредиторська заборгованість відсутня. Середньооблікова чисельність штатних працівників за 2018 рік склала 3 одиниці.

Виконавчий комітет затвердив кошторисну документацію проектів “Капітальний ремонт будівлі даху ДНЗ №1 "Малятко", "Капітальний ремонт вул. Чехова” та «Капітальний ремонт адміністративної будівлі Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)».

З метою сприяння виконання плану заходів комунального підприємства «Аккермантурінвест» щодо проекту «Середньовічне торжище» на території біля Аккерманської фортеці, виконавчий комітет надав згоду даному КП на розміщення групи тимчасових споруд торговельного призначення по вул. Ушакова (вздовж фасаду будівлі КМП-фірма «БУККС»).

Розглянуті питання архітектури, житлово-комунального господарства, надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист”, дотримання прав неповнолітніх.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23