Асоціація благодійників України оголошує про проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018» та регіонального конкурсу «Благодійна Одещина - 2018»

15-01-2019 09:34 173
категорія: Актуально


Національний конкурс «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою – бурштиновим «Ангелом добра».

У жовтні 2018 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018». Цьогоріч переможців визначатимуть в 16-тьох основних, 3-х індивідуальних та 4-х спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінацій визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження «Благодійна Одещина-2018» в Одесі та на церемонії нагородження «Благодійна Україна-2018» у Києві. Церемонії нагородження пройдуть навесні 2019 року.

Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей». До Наглядової ради конкурсу входять співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова Наглядової ради), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя, акторка та волонтер Ірма Вітовська; засновниця ГО «Міжнародний альянс братської допомоги» волонтер Вікторія Воронович та Народна артистка України, депутат Верховної Ради України, волонтер Оксана Білозір.

Офіційний сайт конкурсу www.blagoukraine.org.

Офіційний сайт оргкомітету конкурсу konkurs.blago@mail.com, тел.. (067) 16-404-11.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив не пізніше 15 березня.

Заявки на ім’я міського голови щодо участі у конкурсі будуть прийматися не пізніше 05 березня 2019 року.

За додатковою інформацією звертатися до відповідальної особи начальника відділу у справах сім’ї та молоді управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Душаніної Ольги Миколаївни за телефоном: 27375.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44