Бібліотека ім. М. Горького під відкритим небом

03-07-2018 10:46 319
категорія: Новини культури


Чи можна уявити свій відпочинок на лаві у затишному місці без книжки, газет або журналів? Звичайно ж, ні! В рамках програми літнього читання, Білгород-Дністровська міська центральна бібліотека ім. М. Горького 26 червня 2018 року на території парку Перемоги провела акцію «Бібліотека open air» (бібліотека під відкритим небом).

Мета зазначеного заходу - скорочення шляху від читача до книги, вихід назустріч потенційним користувачам бібліотеки, стимулювання інтересу до книги у тих, хто втомився від телевізора та Інтернету, залучення молоді до читання книжок.

Всі бажаючі мали змогу познайомитись з періодичними надходженнями бібліотеки, а також переглянути та скористатися «Книжковим free market» (вільним обміном книгами). Перехожі дізналися про послуги та можливості бібліотеки, її ресурси. Кожен одержав візитівку бібліотеки, а декілька молодих людей стали новими користувачами бібліотеки ім. М. Горького.

Незважаючи на високі новітні технології, читання завжди буде дарувати радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового і непізнаного. 

Ласкаво просимо до бібліотеки! Приємного вам літнього відпочинку!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44