Бібліотека плюс театр - задоволені користувачі бібліотеки ім. Л. Українки

17-04-2018 09:57 273
категорія: Новини культури


І розквітло

життя — мов казка,

й казка — мов життя.

Відкритими очима і серцями

поринули в ту казку глядачі,

захоплено, бурхливо до нестями,

всім помислом за дією йдучи.

Бібліотеки, які працюють з дітьми та юнацтвом, повинні заповнити пустку в естетичному та духовно-моральному вихованні підростаючого покоління, показати, що робота з книгою може бути пов’язана не тільки з отриманням інформації та набуттям потрібних навичок, а також з розвитком емоційного, творчого та креативного мислення. В багатьох випадках ці завдання допомагають вирішувати бібліотечні театри – театри книги. Саме такий Театр книги «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» робить свої перші кроки в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. Лесі Українки. В цьому йому допомагає театральна студія ЦКтаД «Сонячна посмішка».

Останнім часом читальна зала бібліотеки ім. Лесі Українки перетворюється на глядацький зал, з театральними підмостками та глядачами. Так сталося і в цей сонячний квітневий день, коли до бібліотеки зі своєю виставою «Кіт – навиворіт» завітала театральна студія «Сонячна посмішка»(ЦКтаД, керівник Любов Георгіївна Плеванюк) і глядачі, вони ж читачі бібліотеки, учні других класів ЗОШ №4.

Для малечі і для дорослих це було незабутнє, дуже цікаве видовище. Перед глядачами розкривалося життя звичайних і не зовсім мешканців сусідського двору: кота, собаки, горобця, ворони, мишенят. Особливо вразило дітей те, що актори – такі ж самі, як вони, звичайні учні. А вже артисти! І глядачі мали змогу спробувати власні сили в невеличкій інсценізації. Як же всім сподобалось! Напевно, когось із сьогоднішніх глядачів ми незабаром побачимо на сцені.

Читачі бібліотеки ім. Л. Українки знають, що в бібліотеці можна не тільки почитати цікаві книжки, а й гарно провести вільний час. І бібліотечні фахівці стараються робити це цікавіше кожного разу.

Театр – школа життя. Його виховне значення дуже широке. Бібліотека плюс театр – чудове співтовариство, яке буде приносити дуже багато корисного для розвитку дітей, підлітків і дорослих читачів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44