“Благодійна Україна - 2017”

14-02-2018 08:30 193
категорія: Оголошення


До Міністерства соціальної політики України надійшли листи Всеукраїнської благодійної організації “Асоціація благодійників України” щодо проведення Національного конкурсу “Благодійна Україна - 2017”.

Національний конкурс “Благодійна Україна” - щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією “Асоціація благодійників України” з метою розвитку ефективного соціально- орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, організацій.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 21 номінації, зокрема, “Колективне волонтерство” та “Волонтер року”.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набуваючі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популізації длагодійних ініціатив.

Кінцевий термін подачі заявок 15 лютого 2018 року. Ознайомитися з умовами конкурсу, завантажити заявку можна на офіційному веб-сайті Національного конкурсу “Благодійна Україна” (http://blagoukraine.org/ukr/about.litml), додаткову інформацію отримувати у Організаторів Конкурсу (за тел. 067-164-04-11, e-mail; konkurs.blago@gmail.com, веб-сайт http://vboady.org.ua/).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44