Білгород-Дністровська Рада лідерів учнівського самоврядування «Тірас» провела тренінг «Безпека в соціальних мережах»

11-02-2019 12:17 86
категорія: Новини освіти


6 лютого 2019 року в рамках Міжнародного дня безпечного інтернету міська Рада лідерів учнівського самоврядування «Тірас» Білгород-Дністровського Центру дитячої творчості провела тренінг «Безпека в соціальних мережах».

В даний час важко уявити наше життя без мобільного телефону, комп'ютера і, звичайно, мережі Internet, а разом з цим і соціальних мереж. Президенти шкіл міста та їх заступники акцентували на тому, що у кожного свої причини для реєстрації в соціальних мережах: одні намагаються знайти старих знайомих і друзів, інші мріють відновити колишні стосунки, а для когось це просто зручний спосіб підтримувати зв’язок і заводити нові знайомства.

Лідери учнівського самоврядування розуміють, що попит на соціальні мережі росте з кожним днем, затягуючи у свої обійми все більше людей різних вікових категорій, що стало предметом обговорення в групах. Завдяки тренінговим вправам, учасники дійшли до висновку - не можна в повній мірі оцінити мережеві ресурси як позитивні чи негативні. З одного боку – це дуже спрощує життя сучасної людини, але далеко не кожен розуміє ступінь небезпеки, яку несе в собі онлайн-спілкування. 

Члени міської Ради лідерів учнівського самоврядування «Тірас» шукали відповіді на такі актуальні питання:

як молодому, зростаючому поколінню не заплутатися і не потрапити в залежність від інтернет-розмаїття?

яке місце в нашому житті посідають соціальні мережі?

як використання інтернет-ресурсів впливає на нас, допомагає або ж тільки забирає час?

Тренінг «Безпека в соціальних мережах» дав можливість визначитися, що дають підлітку соціальні мережі: користь чи шкоду та визначив напрями профілактичної роботи президентам шкільного учнівського самоврядування.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44