Білгород-Дністровський долучився до послуг он-лайн медицини

17-07-2019 06:34 304
категорія: Новини міста


16 липня 2019 року в приміщнні амбулаторії сімейної медицини КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради відбулася презентація медичної інформаційної системи «Helsi», до якої інтегрувалися медичні заклади міста Білгорода-Дністровського.

Завдяки впровадженню медичної інформаційної системи, пацієнти міста матимуть можливість знайти або обрати лікаря, швидко та зручно записати на прийом себе або членів своєї родини за допомогою он-лайн сервісу або за допомогою телефонного дзвінку, матимуть доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК), доступ до призначень лікаря та плану лікування.

Процес впровадження медичної інформаційної системи розпочався ще у червні 2019 року. За цей період, навчання пройшли 36 медичних працівників, серед яких лікарі, медсестри, співробітники реєстратури та відділу кадрів. Відтепер вони зможуть заповнювати електронну медичну карту пацієнта, переглядати його історію відвідувань, складати графіки, а адміністрація медичної установи відслідковувати статистичні данні он-лайн.

Завідуючий 2-ої амбулаторії сімейної медицини КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради Олексій Тихоплав ознайомив присутніх з «маршрутом пацієнта» - проходженням всього процесу надання медико-санітарної допомоги з моменту запису на прийом, до, безпосередньо, прийому пацієнта, огляду лікарем, або подальшого направлення до «вузьких» спеціалістів другої ланки надання медичної допомоги.

В цілому ж, запровадження медичної інформаційної системи надасть можливість знизити до мінімуму черги до сімейних лікарів, або, взагалі, уникнути їх, завдяки тому, що кожному пацієнту призначатиметься зручний для нього час відвідування. Також, завдяки інформаційній системі можна знайти найближчу аптеку, де є потрібні ліки та записатися до лікаря у будь-якому місті України, незважаючи на місце реєстрації.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44