Білгород-Дністровський хореографічний колектив “Барвінок” взяв участь в міжнародному фестивалі “С България в сърцето”

17-05-2019 07:29 135
категорія: Новини освіти


З 10 по 12 травня 2019 р. зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» Білгород-Дністровського комунального закладу «Міський Центр дитячої творчості» під керівництвом Відмінника освіти України Тетяни Мікуліної представляв Україну на ХVІ Міжнародному загальноболгарському молодіжному фольклорному фестивалі «С България в сърцето» у місті Каварна країни Болгарія.

Триденний фестиваль зібрав тисячі юних представників болгарських діаспор з України, Республіки Молдова, Румунії, Сербії та Болгарії.

Виконавши успішно болгарський танок, вихованці ансамблю продемонстрували високий рівень сценічної культури та виконавської майстерності. Оргкомітет фестивалю одразу запросив ансамбль до участі у гала-концерті, де ансамбль «Барвінок» був відмічений нагородами та кубком фестивалю.

Велику вдячність висловлюємо педагогу за її професіоналізм, майстерність та любов до обраної справи, батькам – за підтримку, взаєморозуміння та сприяння розвитку вихованців, а колективу - успіхів та нових творчих звершень на Міжнародному рівні!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44