Білгород-Дністровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів святкову зустріч з дітьми з особливими потребами

29-08-2019 13:05 95
категорія: Соцзахист


З нагоди свята Першого дзвоника Білгород-Дністровським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано святкову зустріч з дітьми з особливими потребами, які у 2019 році йдуть до першого класу.

Уже зовсім незабаром закінчиться літо, і почнеться новий навчальний рік в українських школах. Саме тому 28.08.2019 року Білгород-Дністровським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ,з нагоди свята Першого дзвоника, організовано традиційну святкову зустріч з дітьми з особливими потребами, які у 2019 році йдуть до першого класу.

Зустріч пройшла у форматі «Мандрівки Казковою країною», під час якої діти мали змогу зустрітися з чарівною Мері Поппінс та допомогти Даші-Мандрівниці потрапити до школи.

Дзвінкий сміх, весела музика та танці зробили святкову зустріч незабутньою та подарували гарний настрій усім присутнім. А наприкінці свята кожна дитина отримала у подарунок портфель та шкільне приладдя, що стануть незамінними помічниками під час відкриття горизонтів нових знань.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44