Білгород-Дністровський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів в дитячому таборі захід «Стоп булінг»

19-08-2019 12:00 85
категорія: Соцзахист


Підлітковий вік є необхідною для становлення особистості кризою, яку мають пережити як батьки, так і їхні діти.

У перехідний період від дитинства до дорослості підліток відчуває особливу потребу в спілкуванні з однолітками. Підліткова дружба нерідко проноситься через все життя. Друг в підлітковому віці стає найближчою людиною, разом з яким дитина проходить всі труднощі дорослішання і самопізнання. 

Але часто соціальне оточення «відторгає» дитину, що є прикметною ознакою булінгу. Майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав цькування в школі, потерпав від принижень і глузувань.

З метою профілактики агресивної поведінки в дитячому колективі, фахівцями із соціальної роботи Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в дитячому оздоровчому таборі «Шанс» смт Сергіївка проведено тренінгове заняття на тему «Стоп булінг». Присутні на тренінгу діти навчились розпізнавати ознаки дружнього й недружнього спілкування, протидіяти проявам агресії у своєму середовищі, захищати друзів від кривдників. Наприкінці заняття було наголошено на важливості не замовчувати наявність проблеми, а говорити про неї і звертатись за допомогою, не стояти осторонь, а залучати дорослих, яким підлітки довіряють.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44