Білгород-Дністровський взяв участь у тренінгу по муніципальному енергоменеджменту в рамках проекту GIZ

13-02-2019 07:27 262
категорія: Актуально


21-22 січня 2019 року в місті Токмак пройшов семінар 4-ї хвилі тренінгів по муніципальному енергоменеджменту, організованому в рамках проекту «Енергоефективність в громадах II», який впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ).

Місто Білгород-Дністровський представляв головний спеціаліст-енергоменеджер відділу транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем і енергозбереження міської ради Олексій Комбаров.

До семінару з вітальним словом приєдналися мер Токмака Ігор Котелевський і секретар Токмацького міської ради Олександр Чуб. І. Котелевський звернув увагу на важливість енергоменеджменту та подальшої співпраці, а О. Чуб зазначив, що місто планує в подальшому розвиватися в сферах енергоефективності та енергозбереження.

GIZ було представлено старшим координатором проекту «Енергоефективність в громадах II» Володимиром Перегудовим, який поінформував учасників про останні новини та подальші плани проекту, включаючи майбутні семінари з питань енергоменеджменту, нарощування потенціалу та навчальну поїздку для вивчення кращих практик.

Програма семінару була побудована навколо вивчення різних систем моніторингу витрат енергії, звітності та оптимізації споживання енергії. Крім того, протягом другого дня навчання представники Токмака, Глухова, Білгорода-Дністровського, Покрова і Олешків мали можливість попрактикуватися у використанні обладнання з комплекту «Набір енергоменеджерів» і провести експрес-енергоаудит в дитячому садку "Олімпійський".
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44