Білгород-Дністровський взяв участь в онлайн-засіданні обласної комісії ТЕБ та НС

19-08-2019 12:58 163
категорія: Новини міста


19 серпня 2019 року пройшло засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням виконуючої обов'язки голови Одеської обласної державної адміністрації Світлани Шаталової. Від міста Білгорода-Дністровського участь в онлайн-нараді взяли секретар міської ради Віктор Грозов, працівники Управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, Комунального некомерційного підприємства «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня».

Першим питанням порядку денного засідання ТЕБ та НС стали наслідки масштабної пожежі, яка сталася в Одеському готелі «Токіо-Стар», та вживання заходів, спрямованих на попередження подібних випадків на території Одещини. Будуть перевірені готелі, хостели та інші подібні заклади, які працюють у туристичній сфері, на предмет дотримання правил пожежної безпеки.

Також, на засіданні обговорювалося виконання «Комплексного плану профілактики захворюваності на вірусний гепатит А в Одеській області на 2017-2022 роки» та підсумки вжитих заходів після масового отруєння дітей в оздоровчо-спортивному таборі “Медик-2” в селищі Сергіївка.

Окремо зупинилися на питанні недопущення руйнування конструкцій та елементів Аккерманської середньовічної фортеці та ситуації, що склалася на території Білгород-Дністровського району внаслідок погіршення погодних умов.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44