Білгород-Дністровський взяв участь в регіональній селекторній нараді

09-08-2019 12:20 230
категорія: Новини міста


8 серпня 2019 року представники управління соціальної політики, фінансового управління а служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради взяли участь у селекторній нараді під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В.С. Свічинського щодо забезпечення реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №616 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877”.

У 2019 році Одеській області передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетами на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

В обласній державній адміністрації наголошували звернути увагу, що субвенція може спрямовуватись на придбання житла або виплату відповідної компенсації виключно для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, після досягнення ними 16 років, осіб з їх числа до досягнення ними 23 років.

Також, на нараді обговорювалось важливе питання щодо алгоритму роботи місцевих комісій, які формують потребу щодо спрямування субвенції за напрямами, готують пропозиції, що оформляються протокольним рішенням та подаються відповідному органу для затвердження. Розпорядники субвенції вищого рівня в межах компетенції розглядають пропозиції, отримані від місцевих комісій, та направляють їх до секретаря обласної комісії із аналізом можливості їх задоволення.

Дане питання знаходиться на особливому контролі в Білгород-Дністровській міській раді, зокрема, 6 серпня 2019 року виконавчим комітетом затверджені склад та положення про міську комісію.

Служба у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради збирає пропозиції, найближчим часом комісія почне свою діяльність та розгляне дані пропозиції для подальшого їх подання Одеській обласній державній адміністрації з метою погодження та розподілу субвенції Білгороду-Дністровському.

Крім того, служба у справах дітей повідомила, що на обліку перебувають 23 дитини із категорій, що мають право на придбання житла або його компенсацію, це 6 дітей-сиріт та 17 дітей з сімей, де батьків позбавлено піклування над дітьми.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23