Білгород-Дністровським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» розпочалися індивідуальні заняття з неповнолітніми

24-07-2019 06:30 71
категорія: Пробація


Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України № 272/5 від 29.01.2019 року «Про здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі» з неповнолітніми суб’єктами пробації проводиться соціально-виховна робота, з використанням таких програм як «Життєві навички», «Вибір до змін», «Будуємо майбутнє разом». Так, Білгород-Дністровським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області розпочалися індивідуальні заняття з неповнолітніми суб’єктами пробації за програмою «Життєві навички» на тему: «Твої цінності». В ході роботи учасники навчаються аналізувати власні життєві ціннісні, свої дії та вчинки, аргументувати власну точку зору, знаходити ресурси до самовдосконалення та самовиховання. Адже у процесі розвитку людина дізнається багато про світ, в якому живе. У неї виникають звички, переваги, неприязнь, заборони, формуються фактори, які впливають на поведінку, та виникають головним чином з їх особистого досвіду, також у людини формується система цінностей і позицій яку вона переймає від оточення.

«Справжня цінність людини в першу чергу визначається мірою і здоровим глуздом, в яких, він зміг відмовитися від свого «я»».

Альберт Енштейн

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23