Часу не гаймо – книжку лікуймо і читаймо!

11-10-2018 08:35 135
категорія: Новини культури


Книга – це велике диво, створене людиною. Ще не вміючи читати, ми розглядали малюнки до казок, слухали цікаві історії, які читали нам рідні. Книга супроводжує нас по життю. А чи замислювалися ви над тим, якою ж була та перша книга? З чого вона складається? Як реанімувати улюблену книгу? На ці та інші запитання відповідали бібліотекарі бібліотеки для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва на майстер-класі «До книги ставлюся, як до людини…».

Почала захід завідуюча бібліотекою розповіддю про розвиток писемності у різних країнах та створення рукописних книг. Важлива роль у їх створенні відводилася переписувачам (каліграфам), художникам і палітурникам. Зупинила увагу дітей на професії палітурника та розповіла, як саме відновлюють книги в бібліотеці.

Впродовж заходу діти з задоволенням слухали про історію створення книги та книгодрукування, познайомилися з історичними постатями: Йоганом Гутенбергом – винахідником друкарського верстату, князем Київської Русі Ярославом Мудрим, Іваном Федоровим, який був основоположником книгодрукування в Україні.

Друга частина майстер-класу була присвячена практичним навичкам лікування пошкоджених книжок. Адже такі книги є в кожній родині і відтепер усі присутні зможуть самостійно їх відновити та надалі насолоджуватися читанням.

Позитивні емоції, гарний настрій та вдячність за проведену роботу надовго залишаться як у дітей, так і в бібліотекарів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44