День безпечного Інтернету в бібліотеках Білгорода-Дністровського

06-02-2019 16:18 155
категорія: Новини культури


5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Ця календарна подія виникла за сприянням організації Insafe, починаючи з 2004 року і відзначається щорічно. Головний меседж цієї дати - поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій. День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.

До Дня безпечного Інтернету в бібліотеках Білгорода-Дністровського пройшов цикл профілактично-інформаційних заходів «Безпечні мандри Інтернет - просторами». В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького для учнів 7-их класів ЗОШ №5 відбувся бібліотечний урок-роздум «Діти і комп’ютер, або комп’ютеризація проти цивілізації», також присутні пройшли тест Кимберлі Янга на виялення рівня інтернет-залежності, за результатами тестування отримали рекомендації, а наприкінці заходу діти взяли участь в грі «Павутинка».

В бібліотеці ім. Лесі Українки пройшов діалог-спостереження «Інтернет залежність – нова хвороба XXI століття». В бібліотеці ім. М. Кропивницького один день роботи з користувачами був направлений на безпеку в Інтернеті, він складався з web-розвідки «Інтернет – друг, Інтернет - ворог», коментованого мультперегляду «Фіксики. Інтернет» та відео-уроку «Інтернет - користь чи прихована небезпека». Впродовж дня відвідувачі бібліотеки знайомилися з правилами безпечного користування всесвітньою мережею, разом з бібліотекарями обговорювали віртуальні загрози та шляхи їх уникання, знайомилися з книжковою виставкою «Інтернет – друг, Інтернет – ворог».

В культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки ім. О. Пушкіна відбувся тренінг «Інтернет – імперія інформації» для групи нових користувачів Університету III віку. Бібліотекарі розповіли про День безпечного Інтернету, продемонстрували відео «Інтернет – світ широких можливостей».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44