Вже понад сто років День матері є приємним приводом для того, щоб ще раз привітати, подякувати, підтримати найріднішу людину – маму. Цього року День матері в Україні відзначили 12 травня. Споконвіку мама асоціюється з берегинею сім'ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина – матір. Саме від неї залежить виховання дитини, і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

До материнського свята в бібліотеці ім. О.Пушкіна пройшов цікавий і хвилюючий поетичний струмочок «У світі все починається з мами!». Відвідувачі – учні молодших класів, завітали на захід разом зі своїми матусями та бабусями. Почали захід бібліотекарі розповіддю про свято Дня матері, познайомили з мудрими легендами про матір. Виразно та чуттєво діти читали вірші для своїх мамусь… А потім – усі разом, взяли участь в іграх «Якщоб я був чарівником», «Приємні слова» та «Мамочка».

Свято Матері стало ще однією сходинкою до родинного єднання в бібліотеці ім. О.Пушкіна. Наші мами - це тепле ласкаве сонечко, яке щедро світить, зігріває і нічого не вимагає натомість. Завершилось свято приємним чаюванням із солодощами та теплими щирими приємними побажаннями для матусь та бібліотекарів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23