День Матері відсвяткували в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. О. Пушкіна

14-05-2018 09:30 261
категорія: Новини культури


День матері, який відзначається в другу неділю травня - це одне з самих зворушливих свят. І невипадково від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Краса материнства в усі століття оспівувалася кращими художниками, письменниками і поетами. Саме про ці твори йшла мова на заході, який було проведено бібліотекарями дитячого відділу Колесніковою Тетяною та Райновою Марією до Дня Матері.

«Можна пройти крізь пустелі і хащі,

Тільки без мами не можна нізащо,

Бо найдорожче стоїть за словами —

В світі усе починається з МАМИ!» -

цими словами розпочалася година доброти «Хай сяє сонцем в серці слово Мати», яка пройшла для учнів 2-а класу ЗОШ №11.

Там, де матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. Читачі ознайомилися з історією виникнення свята Матері, дізналися про цікаві старовинні і народні легенди про матір та ознайомилися з традиціями святкування Дня Матері на Україні. Діти порівнювали маму з квітками, підбирали ніжні слова, щоб висловити свою любов до мами,читали чутливі вірші Вагилевича К. «Ой, я маю три матері», Перелісної К. «Мама», «Пом'ятаешь?», «Мамин день» та інші, взяли участь в діалозі «Як щоб я був чарівником», у грі «Приємні слова», «Мамочка», всі разом співали пісню "Мама", дуже зворушливо сприйняли легенду "Розмова з Богом".

А наприкінці свята всі присутні з задоволенням подивилися веселий мультимікс про мам.

В цей день ми від усієї душі вітали дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44