День Незалежності України та День Державного прапора відмітили в бібліотеках Білгорода-Дністровського

22-08-2019 11:08 239
категорія: Новини культури


24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави. З того часу весь український народ відзначає державне свято – День Незалежності України.

З нагоди цього свята в бібліотеках КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система» відбулися заходи.

Центральна міська бібліотека ім. М. Горького представила відвідувачам бібліотеки панораму державності «Незалежна Україна: шлях до мети», присвячену державному святу, на якій наголошено на вагоме значення свят Державного прапора та Незалежності України, провели користувачам бібліотеки мандрівку в славні періоди історії нашого народу, розповіли про національні та народні символи України.

А в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва оформили для юних користувачів історичний хроноскоп «Як Україна стала незалежною» на якому представлена література про шлях нашої держави до самостійності, від давнини до сьогодення, про видатних особистостей, які зробили свій внесок у цей процес.

В бібліотеці – філії ім. О. Пушкіна в культурно-освітньому медіа-центрі представили відвідувачам бібліотеки відкриту виставку-панораму «Усе моє, що зветься Україна» та експрес-виставку «Державний прапор України – святиня українського народу», де читачі мають змогу ознайомитися з літературою присвяченою історичним фактам створення незалежної України, з національною символікою нашої Держави.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23