Фестиваль “З країни в Україну” їде до Білгорода-Дністровського

13-08-2019 09:24 205
категорія: Новини міста


Фестиваль «З країни в Україну» - це масштабна культурно-просвітницька подія, яка вже шостий рік поспіль проходить у малих містечках нашої країни. Місією фестивалю є сформувати сприйняття нової української ідентичності, показати, скільки всього цікавого, нового та стильного є в Україні, як вона змінилася за останні роки. Контент заходу розкриває традиційну і сучасну українську культуру, презентує традиційні ремесла і майстер-класи, винаходи і стартапи, громадські ініціативи та лекції.

Розпочинався фестиваль в 2014 році з відвідувань міст Сходу. Цього року він розширив кордони та помандрував на Закарпаття, Запоріжжя та Херсонщину. А 16, 17 та 18 серпня "З країни в Україну" відвідає Одещину, а саме - Чорноморськ, Білгород-Дністровський та Ізмаїл. У рамках фестивалю діятимуть 16 локацій: майстер-класи, спортивні ігри, відкрита бібліотека та багато іншого. Завершиться свято вечірнім концертом, на якому співатимуть відомі українські гурти.

Організатор фестивалю - БО “БФ “ФСІ “З країни в Україну” (голова Правління Денис Блощинський), а допомагають київській команді організовувати захід місцеві активісти, які попередньо пройшли навчання в Академії фестивалю. Крім того, органи місцевого самоврядування виступають партнерами та сприяють вдалому проведенню фестивалю у їх містах. Тому 12 серпня 2019 року у приміщенні Білгород-Дністровської міської ради відбулося засідання за участю ініціативної групи - мешканців міста, які пройшли навчання в Академії фестивалю та є співорганізаторами заходу у Білгороді-Дністровському, та представників виконавчого комітету. Вони обговорили деталі проведення фестивалю, питання забезпечення його електроенергією, звуковою апаратурою, біотуалетами та урнами для сміття, питання прибирання, участі комунальних підприємств та служб міської ради в організації заходів тощо.

Отже, 17 серпня з 12:00 до 22:00 на площі перед Аккерманською середньовічною фортецею відбудеться одноденний фестиваль “З країни в Україну”, куди запрошуються всі мешканці та гості Білгорода-Дністровського. Вхід - вільний.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23