Флеш-моб пенсійників Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду для відвідувачів Ощадбанку

21-03-2018 09:51 396
категорія: Публікації пенсійного фонду


20 березня 2018 року спеціалістами Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області проведено флеш-моб для відвідувачів Білгород-Дністровського відділення Ощадбанку під лозунгами: «Зарплата в «конверті» - майбутнє без пенсії», «Легальна заробітна плата – наш соціальний захист», «Подбай про пенсію вже сьогодні – отримуй заробітну плату легально!!!».

Біля будівлі банку громадянам роздавались буклети на тему : «Пам’ятка працюючому» та «Дотримання мінімальної заробітної плати у розмірі 3723 грн - обов’язок кожного роботодавця».

Працівники Фонду звертали увагу людей, що мінімальна заробітна плата не може бути нижчою за 3723 грн., а у разі встановлення таких випадків роз’яснювали можливі способи захисту їх прав, включаючи Урядову «гарячу лінію» та «гарячу лінію» Міністерства соціальної політики України.

Державні службовці Пенсійного Фонду довели до громадян міста, що дбаючи сьогодні про свої трудові відносини з роботодавцями, вони забезпечують собі гідне майбутнє.

Крижанівська О.М. – перший заступник начальника

Білгород-Дністровського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Одеської області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44