В сьогоднішніх складних соціально-економічних умовах основним завданням працівників Білгород-Дністровського центру зайнятості є залучення безробітних до активних форм зайнятості населення. Одним із видів такої зайнятості є громадські роботи як захід для пом’якшення напруженості на ринку праці.

12 лютого 2019 року у центрі зайнятості відбувся круглий стіл з питання організації громадських робіт на території сільських рад та об’єднаних громад. В засіданні круглого столу приймали участь Миколаївська сільська рада, Руськоіванівська сільська рада, Старокозацька ОТГ, Маразліївська ОТГ.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Краус поінформувала присутніх про державні соціальні гарантії в період безробіття, підкреслила, що нинішня ситуація на ринку праці вимагає від нас активних дій, спрямованих на забезпечення продуктивної зайнятості населення, зокрема і організація оплачуваних громадських робіт.

Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування.

Щороку десятки безробітних знаходять собі постійну роботу після того, як працювали на громадських роботах. Отже, громадські роботи стають своєрідним випробувальним терміном, поштовхом до пошуку постійного місця роботи. На осіб зайнятих на громадських роботах поширюються соціальні гарантії, включаючи право на пенсійне забезпечення. Період участі у таких роботах зараховується до трудового стажу.

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. Оплачувані громадські роботи приносять суспільну користь і сприяють соціально-економічному розвитку громад.

Розуміння присутніми важливості даного питання визначило форму проведення круглого столу – це був активний діалог, що продемонструвало взаємну зацікавленість сторін та готовність до співпраці.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Краус
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44