Щороку в нашій країні проходить Всеукраїнський тиждень права. Цьогоріч такий тиждень проходитиме з 10 по 14 грудня.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права Чорноморське управління Головного управління ДФС в Одеській області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян»  кожен громадянин має право направляти до органів фіскальної служби як індивідуальні, так і колективні письмові звернення. Звернення повинно містити: прізвище, ім'я, по батькові; адресу громадянина; контактний телефон; суть порушеного питання (зауваження, пропозиції, заяви, скарги, прохання або вимоги); підпис заявника (заявників) із зазначенням дати; надруковано або написано від руки розбірливо й чітко.

Відповідь за результатами розгляду звернень в обов’язковому порядку дає той орган, який отримав звернення та до компетенції якого входить вирішення порушених питань. Такий орган повинен: об’єктивно та своєчасно розглянути звернення; перевірити викладені факти; прийняти рішення згідно чинного законодавства та повідомити громадян про наслідки розгляду.

Звертаємо увагу, що звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором є анонімним і розгляду не підлягає.

Право на звернення - є одним із засобів захисту прав та законних інтересів громадян, яке закріплено основним Законом держави – Конституцією України  та  Законом України №393 від 02.10.1996 року «Про звернення громадян».

Проведення тижня права має сприяти підвищенню рівня правової культури населення, а також інформованості про конституційні права і обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

Начальник Чорноморського управління

Головного управління ДФС в Одеській області А.ЗАРИЦЬКИЙ
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44