Комільфо-вечір гарних манер «У лабіринтах етикету» в центральній міській бібліотеці ім. М. Горького

20-12-2018 14:13 135
категорія: Новини культури


«…Гідна поведінка людини цінувалася ще в античному суспільстві. Однак греки вважали, що людина може поводитися добре лише тоді, коли вона має певні моральні якості, гармонію «духу та тіла» (за Платоном), зовнішнього та внутрішнього. Проте зовнішня поведінка людини, що відповідає нормам етикету та правилам доброго тону  тільки тоді набуває особистісного смислу, коли в основі її лежать моральні мотиви. Пристойна поведінка - результат осмисленого ставлення до власних вчинків, відповідальності за їх наслідки. Не випадково видатні гуманісти минулого про етикет говорили так: «Хороші манери складаються з дрібних самопожертв» (Р. Емерсон); «Поведінка - це дзеркало, в якому кожен показує свій образ» (И.В. Гете)…». З таких слів починався комільфо-вечір «У лабіринтах етикету», який відбувся в центральній міській бібліотеці ім. М. Горького. 

Учні міського ліцею з зацікавленістю слухали бібліотекарів Олену Штереб та Ольгу Кундєву про історичні, географічні та етнографічні правила етикету. Потім бібліотекарі запропонували взяти участь в рольовій грі «Незакінчені речення». Учасники проявили власні знання правил етикету спілкування, розглянули конфліктні ситуації. Бібліотекар Інна Таран провела анкетування «Бібліотека – культура - людина», яка допомогла виявити у присутніх знання правил поведінки, культури та етикету. Захід пройшов на хвилі загального позитиву та приємного спілкування. Загальний висновок комільфо-вечора став таким: «…якщо ми хочемо змінити навколишній світ, треба почати з самого себе. 

Гарні манери - це величезний крок назустріч успіхам у нашому житті!». На спогад про участь в бібліотечному заході присутні отримали «Пам’ятки ввічливої людини», виготовлені і фахівцями ЦМБ ім. М. Горького.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44