«Легалізація зайнятості - запорука стабільного майбутнього»

06-06-2018 16:16 183
категорія: Соцзахист


5 червня 2018 року в приміщені Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар за темою «Легалізація зайнятості - запорука стабільного майбутнього».

За участю фахівців центру зайнятості, Державної інспекції праці та управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради відбулася зустріч з роботодавцями міста з метою вирішення таких проблемних питань, як легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.

Отже, офіційне укладання трудових відносин, виплата належної працівникові суми заробітної плати - одні з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і, безпосередньо впливає на рівень життя населення.

Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

В ході роботи семінару виникло багато запитань у роботодавців щодо порядку оформлення трудового договору, зокрема необхідність укладання його у письмовій формі, порядок повідомлення орган ДФС про прийняття на роботу нового працівника, порядок ведення трудових книжок та правильність внесення записів до них, порядок надання відпусток та можливість надання компенсацій, строки виплати заробітної плати, особливості проходження виробничої практики студентами вищів та професійно технічних училищ на підприємстві, необхідність укладання колективного договору на підприємстві, тощо.

За результатами роботи семінару запрошені керівники підприємств висловили побажання про необхідність проведення такої форми соціально-партнерського діалогу і надалі, що надасть змогу отримати відповіді на складні питання та підвищити рівень обізнаності в сфері трудових відносин.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44