Лекція студентам Білгород-Дністровського аграрного технікуму на тему: «Страховий стаж – запорука твого майбутнього»

22-03-2018 11:57 154
категорія: Публікації пенсійного фонду


21 березня 2018 року у Державному навчальному закладі «Білгород-Дністровському аграрному технікумі» відбувся День Пенсійного фонду за участі першого заступника начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Олени Крижанівської. В рамках заходу представник Фонду провела лекцію для студентів на тему: «Страховий стаж – запорука твого майбутнього».

Олена Крижанівська роз’яснила молоді про «страховий стаж», «мінімальний внесок» та важливість офіційного працевлаштування, яке дозволить мати соціальний захист від держави.

- з 1 жовтня 2017 року збільшився страховий стаж для призначення пенсій, тому в край необхідне легальне оформлення трудових відносин, - наголосила фахівець Фонду.

Під час зустрічі відбулося жваве та конструктивне обговорення питань: студентів цікавило пенсійне законодавство інших держав, можливості зарахування періодів навчання до страхового стажу.

По завершенню представник Фонду поінформували про функціонування Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та порядок реєстрації на ньому.

Крижанівська О.М. – перший заступник начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44