Методист з Білгорода-Дністровського взяла участь в розробці Положення про психологічну службу та соціально-педагогічний патронаж у системі освіти України

11-04-2018 10:30 222
категорія: Новини освіти


Значну роль у реформуванні системи освіти, у впровадженні Нової української школи відіграють практичні психологи та соціальні педагоги. Зміни у світогляді на процес виховання підростаючого покоління потребують оновлення й документів, які регламентують цей процес.

4 квітня 2018 року в м. Київ на базі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» під керівництвом заступника Міністра освіти і науки Хобзея П.К., за участю першого заступника директора інституту Завалевського Ю.І., відбулось засідання робочої групи з розроблення Положення про психологічну службу та соціально-педагогічний патронаж у системі освіти.

Одеську область у даному засіданні представляла методист міського методичного кабінету управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради Лєконцева Е.В.

Фахівці обговорили пропозиції доповнення та зміни до проекту Положення про психологічну службу необхідні у зв’язку з введенням в дію Закону України «Про освіту». Відпрацьований документ заплановано ввести в дію до 01.06.2018 року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44