Між містом Білгородом-Дністровським та районом Балчова міста Ізмір підписано договір про співпрацю

08-02-2019 10:29 638
категорія: Новини міста


7 лютого 2019 року в місті Ізмір (Турецька Республіка) Білгород-Дністровським міським головою Аллою Гінак та головою муніципалітету району Балчова міста Ізмір Мехметом Алі Калкая за участі Генерального Консула України в м. Стамбул (Турецька Республіка) Олександра Гамана було підписано договір про співпрацю.

Укладений договір надасть можливість встановлення і розвитку співпраці між містами Білгородом-Дністровським і районом Балчова міста Ізмір у таких напрямках, як торгівля, інвестиційна діяльність, будівництво, наука і освіта, охорона здоров’я, спорт і туризм, охорона довкілля та інших галузях, важливих для розвитку міжнародного співробітництва.

Під час офіційного прийому делегації від міста Білгорода-Дністровського муніципалітетом району Балчова міста Ізмір Алла Гінак зазначила, що завдяки укладеному договору вже найближчим часом ті пункти, які прописані в документі, почнуть реалізовуватися, як цікаві інвестиційні проекти. У Турецької сторони є спеціалісти та досвід створення успішної курортної інфраструктури, а місто Білгород-Дністровський володіє всіма можливостями для розвитку курортної сфери і туризму. Місто Білгород-Дністровський відкрите для нових проектів із впровадженням сучасних технологій, а працьовитість і професіоналізм мешканців нашого регіону неодмінно призведе до успіху ті інвестпроекти, які завдяки співпраці реалізовуватимуться в нашому місті.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44