Міжнародний день Землі в бібліотеках Білгорода-Дністровського

23-04-2019 12:41 145
категорія: Новини культури


Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають день Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території. Пропозиція була схвалена і отримала щорічну підтримку жителів штату. 22 квітня у Білгород - Дністровській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва відбулися заходи екологічного спрямування. Для студентів Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій бібліотекарі здійснили інформаційне еко-сафарі «Дивовижний всесвіт». День Землі - це свято чистої Води, Землі і Повітря. Потрібно все берегти і птаха, і звіра , і рослини. Свято об’єднує людей нашої планети захищати навколишнє середовище, концентрує увагу на питаннях екології. Про те, як кожен з нас має поводитися на природі, діяти в напрямку збереження природних ресурсів розповідали на заході фахівці бібліотеки. Також продемонстрували студентам відео-презентацію «Екологічні катастрофи сучасного світу» (можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/GNaSyQZDbb0) та віртуальну виставку «Вода - безцінне багатство, бережіть її» (https://youtu.be/atErioifdrs). В бібліотеці ім. О. Пушкіна до Міжнародного дня Землі створений книжковий подіум «Бережи красу Землі для наших нащадків», а в бібліотеці ім. М. Кропивницького пройшов еко-експрес огляд «Земля твоя і моя».

Поширення екологічних знань, формування екологічної культури населення, дбайливе ставлення до навколишнього природного середовища - це запорука безпечного майбутнього для всього людства. Саме про це кожного року бібліотекарі сигналізують користувачам, поширюючи екологічні знання.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44