Міжрегіональний семінар-практикум у Білгороді-Дністровському

10-06-2019 07:07 162
категорія: Новини освіти


6 червня 2019 року на базі Білгород-Дністровського комунального закладу «Міський центр дитячої творчості» відбувся міжрегіональний семінар-практикум «Мережева взаємодія закладів позашкільної освіти: територія нових можливостей» для керівників закладів позашкільної освіти Київської області.

Гостей урочисто привітали юні вихованці КЗ МЦДТ: українськими піснями, танцювальними номерами та запашним короваєм. Педагогічна майстерня «Створення освітнього простору позашкільного закладу освіти для творчого розвитку вихованців, учнів, слухачів» проведена на високому професійному рівні. Фахівці та учасники гуртків презентували роботу МЦДТ в усіх 7 напрямках. Для учасників семінару була оформлена виставка досягнень та надбань, представлені роботи декоративно-ужиткового мистецтва, роботи вихованців еколого-натуралістичного та науково-технічного відділів.

У ході практичного заняття «Використання історичних пам’яток у національно-патріотичному вихованні» керівники закладів позашкільної освіти відвідали Білгород-Дністровську фортецю - пам’ятку архітектури та містобудування XIV-XVIII ст., ознайомились з її історією, значенням цієї унікальної фортифікаційної споруди у національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23