8 листопада 2018 року Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запросив до участі в міні-ярмарку підприємство, що здійснює свою виробничу діяльність у портовій галузі на території Білгород-Дністровського морського порту: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ". На зустрічі були присутні 19 відвідувачів.

Спеціаліст з питань кадрової роботи БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" Галина Пантелеєва ознайомила присутніх з умовами праці та графіком роботи, розміром заробітної плати, розповіла про професії, що мають попит на підприємстві - електромеханіки, механіки (судовий), інспектори, начальники секторів

На міні-ярмарку вакансій також були представлені вакансії ПІДПРИЄМСТВА ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОМІНЬ". Директор підприємства СУПРУНЕНКО ВАЛЕРІЙ ознайомив присутніх з вакансіями, які актуальні на сьогодні - інженер з комп'ютерних систем, вимогами до претендентів, умовами праці.

Ярмарок вакансій відвідали випускники БІЛГОРД-ДНІСТРОВСЬКОГО ЕКОНОМІКО-ПРАВОВОГО КОЛЕДЖУ, яких зацікавила інформація по професіям портової галузі.

Шукачі роботи та студенти учбового закладу отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання, з  безробітними, які зацікавилися пропозиціями роботодавців, були проведені  індивідуальні співбесіди.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23