«Місто яке надихає» - в Білгород-Дністровській центральній міській бібліотеці ім. М. Горького

29-03-2018 11:43 353
категорія: Новини культури


В роботі центральної міської бібліотеки ім. М. Горького значне місце займає популяризація творчості місцевих авторів, сформовано та постійно поповнюється фонд краєзнавчої літератури, працює краєзнавча вітальня. Наше мальовниче місто – зі своєю неповторною красою та багатовіковою історією, завжди надихало поетів і письменників:

Цьогорічний Всесвітній день поезії бібліотека відзначила краєзнавчим заходом – поетичний нон-стоп «Місто, яке надихає…». Члени асоціації літераторів «Буджак» - Ігор Пораденко, Фелікс Закіров, Борис Устименко, Володимир Дудаш та ін. представили шанувальникам поезії кращі взірці своєї творчості, присвячені нашому краю. Олег Крупп та Ольга Хорощенко об’єднали вірші з музикою та виконали свої твори під гітару. Співробітники бібліотеки присвятили місцевим авторам відео-презентацію «Моє Біле місто», а поети-аматори подарували оточуючим теплоту сердець і добрий настрій!

Для кожної людини найдорожча та земля, той край, де вона народилася та живе. З любові до отчої землі починається все: молодість і чесність, гідність і повага до старших, а відтак – відповідальність за долю України. Поетичне слово наших талановитих земляків містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу, будучи справжнім духовним скарбом рідного краю.

Мій рідний стоголосий краю!

Де б не була, до тебе я вертаюсь.

Люблю тебе безмежно та пишаюсь…

(В. Полева)
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44