Неймовірні літні пригоди для дітей в бібліотеках Білгорода-Дністровського

12-06-2019 13:21 272
категорія: Новини культури


Сучасні бібліотеки в Білгороді-Дністровському мають широкі можливості для того, щоб зробити літній відпочинок для дітей приємним і змістовним. Протягом перших двох тижнів літніх канікул бібліотечні фахівці провели низку різноманітних заходів, що допомогли дітям цікаво поспілкуватися, розкрити свої можливості та приховані таланти, відпочити та оздоровитися.

Зокрема, в бібліотеках пройшла безліч цікавих екскурсій, літературних ігор, вікторин, майстер-класів, еко-подорожей, Інтернет-годин, театралізованих заходів тощо.

В бібліотеці ім. Кропивницького бібліотечний дворик згуртував дітлахів мікрорайону Переможне. Цикл бібліотечних витівок «Настрій на УРА!» подарував дітям цікаві веселі пригоди. Читачів щодня зустрічала Бібліотечна Чарівниця, вона знайомила з книжками та журналами, правилами безпеки: на воді, в Інтернеті, під час дорожнього руху. Також в бібліотеці працювали «Мультсалон» та «Відеохрестоматія».

В бібліотеці ім. Лесі Українки літній диліжанс «Книга під зеленими кронами» проходив зі школярами в міському сквері ім. М. Горького, де, не зважаючи на спеку, прохолоду дарують дерева-велетні. Під час таких заходів бібліотекарі розповідали дітям про поезію, казки, історію міста, Аккерманську фортецю. Бібліотечні заходи доповнив майстер-клас від Любові Плеванюк, керівника зразкової дитячої арт-студії «Джерельце» Центру культури та дозвілля, яка навчила всіх присутніх виготовляти квіти зі звичайних серветок.

В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва відбувся цикл профілактичних годин «Літня безпека від бібліотеки» та бібліоквести «Книжкові полювання».

В бібліотеці ім. О. Пушкіна створений літній розважально-пізнавальний простір «Світ читаючих чарівників». Діти брали участь у голосних читаннях, вікторинах, малювали, грали, спілкувалися. А в медіа-центрі бібліотеки постійно транслюються улюблені мультфільми та пізнавальні відео уроки. Море емоцій та океан приємних вражень школярі збережуть до осені.

Літні канікули - мрія кожного учня. Бібліотеки міста запрошують дітей зробити літній відпочинок активним!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23