Інформація про діяльність управління соціальної політики за період з 26.03 по 30.03.2018 року

30-03-2018 17:19 102
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 26.03 по 30.03.2018 року перераховані кошти на загальну суму 3 286 175,56 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 28 823,91 грн.

Щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання - 28 823,91 грн.

ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ - 3 245 723,00 грн.

Компенсація підприємствам, які надають житлово-комунальні послуги пільговому контингенту міста та субсидії населенню - 3 245 723,00 грн.

ОБЛАСНИЙ БЮДЖЕТ- 11 628,65 грн.

За пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 11 628,65 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 30.03.2018 р. становить 8 141 419,95 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 8 074 913,56 грн.

Надання допомоги при народженні дитини - 10 320,00 грн.

Компенсація громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 56 186,39 грн.

28 березня поточного року головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій взяв участь у семінарі “Стандарти захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Актуальні питання, юридичні виклики, судова практика” за участю представників Агенства ООН у справах біженців (UNHCR) та програми радників з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства соціальної політики України.

28 березня 2018 року начальник управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради Базіленко Д.А. взяла участь у черговому засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради та винесла на розгляд проект рішення: “Про надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист”на 2018-2020 роки.

З метою інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту, 28.03.2018 року о 15.00, в сесійній залі Білгород-Дністровської міської ради, вул. Михайлівська, 56 під головуванням начальника управління соціальної політики Базіленко Д.А. проведено роботу “мобільного соціального офісу” з питань надання головам ОСББ, керівникам підприємств - надавачів послуг роз'яснень щодо змін до постанов Кабінету Міністрів України:

- від 21.02.2018 року № 114 “Зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України”, якою внесені зміни до постанови КМУ від 21.10.1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу,  твердого та рідкого пічного побутового палива";

- від 04.03.2002 року № 256 “Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету”.

Учасникам “мобільного соціального офісу” представниками управління соціальної політики надані вичерпні роз'яснення з зазначених питань.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, з метою своєчасного призначення (відновлення) ВПО усіх видів допомог управлінням соціальної політики  30 березня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Архипенко Г.О. проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, у ході якого 7 особам призначено соціальні виплати.

30 березня 2018 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Єрошенка О.Б. проведено комісію з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати. У ході засідання розглянуті питання щодо:

- виплати середньої заробітної плати на окремих підприємствах міста за січень 2018 року в розмірі менше мінімальної заробітної плати за даними Головного управління ДФС в Одеській області;

- стану заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування перед Білгород-Дністровським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України.

З метою реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки, 30 березня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Архипенко Г.О. відбулося засідання координаційної ради з питань соціального захисту населення. У ході засідання прийнято рішення:

- 4 заявникам надати одноразову допомогу на післяопераційну реабілітацію

- 3 заявникам надати дозвіл на користування пільгами на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання;

- 4 заявникам призначити субсидію у винятковому випадку;

- 3 законним представникам дітей військовослужбовців надати щомісячну грошову допомогу;

- 3 учасникам АТО надати одноразову допомогу;

- 5 учасникам АТО надати 25% пільги на комунальні послуги;

- 3 особам надати субсидію у винятковому випадку;

- 4 особам надати грошову допомогу з нагоди 90-, 95-річчя;

- 60 підопічних КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” забезпечити хлібобулочними виробами у квітні 2018 року.

Відповідно до Конституції України державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 50 заяв для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 46 сім'ям.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій, з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 6 заяв для призначення житлових субсидій. Призначено житлову субсидію 10 заявникам. У зв'язку із зміною тарифів на комунальні послуги проведено перерахунок по 14 особовим справам отримувачів житлових субсидій.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 8 звернень громадян та на 9 звернень, що надійшли на Урядову гарячу лінію.

Надійшло до управління за цей час 40 звернень громадян, 4 звернення на Урядову гарячу лінію.

Питання, які спонукали громадян до звернень:

- видача довідок, посвідчень

- надання матеріальної допомоги громадянам зі скрутним становищем

- надання матеріальної допомоги стомованим хворим

- надання одноразової допомоги учасникам АТО

- запит особової справи отримання допомог

- призначення опіки над особою, яка досягла 80-річного віку

- надання дозводу на користування пільгами на ЖКП за фактичним місцем проживання

- припинення, нарахування субсидії

- питання припинення/ поновлення пільгами

- встановлення пільгового статусу

- вчинення насильства

- надання дозволу на користування пільгами на ЖКП за фактичним місцем проживання.

Всього опрацьовано 286 документів, з них: вхідна кореспонденція - 129, вихідна - 113.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44