Оздоровлення дітей міста продовжується

19-07-2019 10:57 95
категорія: Новини освіти


Одним із пріоритетних напрямів державної політики є поліпшення здоров’я дітей. При цьому важливим чинником його забезпечення виступає організація якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей.

Значним кроком на шляху побудови цілісної системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення прав дітей на оздоровлення та відпочинок, створення відповідних умов та механізмів є Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Важливим чинником, що впливає на забезпечення якісного оздоровлення та відпочинок, є належне і своєчасне фінансування за рахунок державного і місцевого бюджетів, позабюджетних коштів.

Відповідно до законодавства України за рахунок бюджетних коштів у першочерговому порядку оздоровленням та відпочинком мають забезпечуватися діти, які потребують особливої уваги та підтримки.

Щорічно виконавчим комітетом затверджується рішення «Про організацію відпочинку та оздоровленням дітей м. Білгорода-Дністровського». Так на виконання вищезазначеного рішення 2019 року діти соціально-незахищеної категорії (см. Закон України «Про внесення зміни до ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки») поїхали з 20 липня на двадцять один день за рахунок місцевого бюджету до позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Алые паруса».

Щиро дякуємо директору публічного акціонерного товариства «ПІВНІЧТРАНС» Максименко Вячеславу Михайловичу за на дання автобусу для виїзду до смт Затока саме в ПДЗОВ «Алые паруса».

Бажаємо малечі чудово провести канікули, знайти нових друзів, оздоровитися, набратися сил перед навчальним роком, та звісно сонячних днів і теплого Чорного моря.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23