Підведено підсумки командно-штабних навчань, які проводились в Білгороді-Дністровському

02-11-2018 15:57 109
категорія: Актуально


Державною Службою з Надзвичайних Ситуацій України підведено узагальнені підсумки за результатами проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області, які проводились на території Одеської області з 25 по 27 вересня 2018 року.

У підсумках визначені дії органів управління та сил цивільного захисту Білгород-Дністровської міської ланки територіальної підсистеми з питань захисту населення та території міста від наслідків надзвичайної ситуації, що сталася в результаті зіткнення автоцистерни з пасажирським автобусом та розливу дизельного палива.

Відмічено злагоджені практичні дії штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та усіх служб цивільного захисту міста, аварійно-рятувальної, охорони громадського порядку та медичної служби.

В цілому готовність обласної територіальної підсистеми та її ланок визначена, як «в основному, готова до виконання завдань за призначенням».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44