Заступник начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Надія Даниленко проінформувала щодо підвищення розмірів пенсійних виплат з 1 квітня цього року пенсій особам, які продовжують працювати після виходу на пенсію.

Даний перерахунок стосується виключно тих, хто після виходу на пенсію продовжував працювати, набув страховий стаж, але свого часу не звернувся або поки що не звернувся до Пенсійного фонду. Це – стандартний перерахунок, який проводився, починаючи з 1 січня 2004 року і був передбачений для працюючих пенсіонерів що два роки відповідно до п.4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» №1058-ІУ від 09.07.2003 року. Відмінність у тому, що якщо раніше такий перерахунок здійснювався лише за заявою людини, то тепер проводитиметься автоматично, незалежно від того – звернеться людина чи ні, - зазначила Надія Даниленко.

Перерахунок стосуватиметься тих осіб, які станом на 1 березня 2018 року набули додаткового страхового стажу 24 місяці, або на цю дату пройшло не менше двох років після призначення чи попереднього перерахунку пенсії.

В ході проведення перерахунку, встановлено, що дійсно є чимало людей, які набували страховий стаж, але до Пенсійного фонду не звертались. Надалі такий перерахунок буде проводитись автоматично щороку 1 квітня. Даному перерахунку підлягає 8505 осіб, середній розмір підвищення становитиме 31 грн 08 коп,- сказала заступник начальника управління.

Окрім того, Надія Даниленко проінформувала, що у другому півріччі цього року відбудуться перерахунки, які пов’язані зі зміною прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 1 липня та 1 грудня 2018 року. Зокрема, з 1 липня відбудеться перерахунок надбавки донорам. Також буде переглянуто максимальний розмір пенсії. Зараз він перебуває на рівні десяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність і становить 13 730 гривень. З 1 липня 2018 року розмір прожиткового мінімуму становитиме 1435 грн, відповідно розмір максимальної пенсії буде збільшено до 14 350 грн.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44