Перша зустріч, бібліотечні таємниці та «вічна» класика – звичайний робочий день в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. Лесі Українки

18-09-2018 13:55 235
категорія: Новини культури


Вересень – незвичайний місяць. Разом з новою порою року він приносить багато свят та цікавих подій. Для бібліотеки – це державні свята, ювілейні літературні дати. А ще, саме в цьому місяці приходить багато нових читачів. Сьогодні зранку це були вихованці дитячого садочку №5 (старша група) разом з вихователем Бунеско Д. та студентами-практикантами з педагогічного училища. Знайомство з бібліотекою почалося з абонементу – відділу видачі книжок читачам додому. Високі бібліотечні стелажі, заповнені книжками про все на світі по обидві сторони відвідувачів-малечі, та вузенька доріжка, яка привела дітлахів до таємничого сховища. Помандрувавши книжковими лабіринтами, відвідувачі опинилися в читальному залі – в іншому відділі бібліотеки, де проходять різноманітні бібліотечні заходи, де працюють відвідувачі з книжкою або за комп’ютером. Вже тут, зручно примостившись за столами, послухали розповідь про цікаві книги та журнали, повідгадували загадки. Кожному із діточок хотілося потримати в руках яскравий журнал, погортати сторінки.

Післяобідня пора в бібліотеці – це час старших школярів та студентів. Для зручності користувачів бібліотекарі проводять заходи з виходом до навчальних закладів та шкіл. Читацька академія «Модна читанка» сьогодні провела своє засідання в Білгород-Дністровському коледжі природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій. Бібліотека ім. Лесі Українки підтримує дружний професійний зв’язок з бібліотекою коледжу (завідуюча Медовщикова Л.). Бібліотекарі розповідали студентам 1-го та 3-го курсів про життя та творчість Льва Миколайовича Толстого - письменника, на творах якого навчається весь світ. 190-річний ювілей його відзначається у 2018 році. Студенти слухали уважно, їм було цікаво. Після заходу підходили до бібліотекарів і щиро дякували. Таким був один звичайний робочий день в бібліотеці ім. Лесі Українки.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44