Питання бюджету та гуманітарної сфери міста розглянуто на апаратній нараді Білгород-Дністровської міської ради

09-07-2018 12:12 363
категорія: Новини міста


6 липня 2018 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулася апаратна нарада за участю секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, керівників структурних підрозділів, директорів та начальників комунальних підприємств міста.

Порядок денний апаратної наради включав в себе наступні питання: «Про планування бюджету міста Білгорода-Дністровського на 2019 рік», «Про подальше реформування системи охорони здоров’я на території міста Білгорода-Дністровського (шпитальний округ)», «Про стан виконання заходів щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей», «Про підготовку до початку 2018-2019 навчального року» та «Про створення та завдання комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру м. Білгорода-Дністровського».

З першого питання порядку денного апаратної наради, доповіла начальник фінансового управління Олена Задорожна. За її словами, цьогорічною особливістю формування бюджету на наступний рік, стало прийняття рішення Білгород-Дністровської міської ради від 15 травня 2018 року №562-VII «Про затвердження Бюджетного регламенту Білгород-Дністровської міської ради». Згідно зазначеного рішення, для формування бюджету міста, планується створити робочу групу, до якої увійдуть заступники міського голови, працівники виконавчих органів, а також депутати Білгород-Дністровської міської ради VII скликання та представники інститутів громадянського суспільства.

Також Олена Задорожна нагадала присутнім про необхідність основним бюджетним розпорядникам подавати бюджетні запити в строки передбачені вимогами Бюджетного кодексу України.

З питання «Про подальше реформування системи охорони здоров’я на території міста Білгорода-Дністровського (шпитальний округ)», доповіла начальник управління охорони здоров’я Тетяна Сибірцева. Так, в ході реалізації медичної реформи, на території Одеської області планується створити 9 шпитальних округів. Місто Білгород-Дністровський заплановано включити до 7-го шпитального округу з центром в м. Білгороді-Дністровському. В цілом ж до зазначеного шпитального округу увійдуть 16 окремих учасників: міська рада, районна рада, об’єднанні територіальні громади та сльські ради районів у особі шпитальних рад.

Начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Тетяна Мунтьян, в ході апаратної наради прозвітувала «Про стан виконання заходів щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей». За інформацією Тетяни Мунтьян, з 29 травня на території всіх загальноосвітніх навчальних закадів Білгорода-Дністровського було організовано пришкільні дитячі табори, на яких впродовж 14 днів відпочило 2347 учнів. А з червня 2018 року позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Алые паруса», з метою оздоровлення, вже відвідало 48 дітей з Білгорода-Дністровського.

Що стосується питання підготовки до початку 2018-2019 навчального року, то за словами Тетяни Мунтьян, в загальноосвітніх навчальних закладах міста тривають поточні ремонти та заміни вікон, а в рамках програми Міністерства освіти і науки України «Нова Українська школа», тривають тендерні процедури із закупівлі навчального приладдя (дидактичного матеріалу) та одномісних шкільних парт та стільців для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

В ході апаратної наради, начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Тетяна Мунтьян окреслила основні завдання у створенні комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Білгорода-Дністровського». Так, за її словами, Інклюзивно-ресурсний центр є комунальною установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та повної загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців закладів дошкільної освіти (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти (шкіл-інтернатів). Методичну та аналітичну підтримку діяльності Інклюзивно-ресурсного центру забезпечує міський методичний кабінет управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

5 липня 2018 року, під час засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, проект рішення «Про погодження створення комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр міста Білгорода-Дністровського» було підтримано більшістю голосів членів виконкому міської ради, тому наразі постає питання щодо пошуку приміщення для розташування зазначеного центру. Білгород-Дністровським міським головою Аллою Гінак було надано доручення відповідним службам, щодо аналізу стану тих вільних приміщень, які є в комунальній власності міста, з метою їх адаптації для потреб такого центру та подальшого в них розміщенні комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Білгорода-Дністровського».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44