Питання енергоефективності - одне з пріоритетних завдань економічного розвитку Білгорода-Дністровського

01-07-2020 10:59 237
категорія: Новини міста


В 2018 році Білгород-Дністровською міською радою було затверджено Меморандум про взаєморозуміння між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Білгород-Дністровською міською радою. В рамках співпраці наше місто взяло участь у програмі «Енергоефективність в громадах II», метою якої є формування сталого енергетичного розвитку та енергозбереження й розвиток енергетичного менеджменту на усіх рівнях керування.

Наприкінці червня між секретарем міської ради Віктором Грозовим та технічним експертом з боку GIZ Андрієм Баруліним, який супроводжував реалізацію програми в місті Білгороді-Дністровському, за участі заступника міського голови Ольги Ціпуленко, відбулася онлайн зустріч, під час якої керівництво міста отримало звіт з виконаної роботи за період співпраці.

Слід зазначити, що під час реалізації програми «Енергоефективність в громадах II» місто отримало значну допомогу від GIZ, а саме: сучасне обладнання для проведення обстежень з енергозаощадження будівель, проведення навчання енергоменеджерів міста з питань енергомоніторингу та впровадження енергозаощадливих технологій, надано організаційно-методичну допомогу з розробки проекту та прийняття рішення «Про впровадження муніципальної системи енергетичного менеджменту в бюджетній сфері м. Білгорода-Дністровського», впроваджено моніторинг споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами міста та багато іншої допомоги в рамках співробітництва з GIZ.

В ході онлайн зустрічі Віктор Грозов та Андрій Барулін домовилися про продовження співпраці між Білгород-Дністровською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23