Питання нічної торгівлі, тарифів “Акермантурінвест”, зміни автобусного маршруту - на засіданні виконкому Білгород-Дністровської міської ради

07-06-2018 14:13 414


7 червня 2018 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Сергія Чернокульського пройшло засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з 20 питань. В його роботі взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств, представники громадськості та ЗМІ.

Виконком прийняв рішення “Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Білгород-Дністровський”. В документі зазначено, що, у зв’язку з тим, що проект рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 27.11.2017 року №450-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік» неодноразово запропоновано до розгляду на пленарних засіданнях Білгород-Дністровської міської ради VII скликання. Однак через те, що вищевказані пленарні засідання не відбулись, проект рішення не прийнято. Враховуючи звернення КП «Білгород-Дністровськводоканал» від 31.05.2018 року №702 та протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради від 29.05.2018 року №10, відповідно до Порядку використання коштів резервного фонду місцевого бюджету, затвердженого рішенням Білгород-Дністровської міської ради від 18.08.2015 року №1343-VІ, статтею 24 Бюджетного кодексу України, доручено фінансовому управлінню виділити кошти у сумі 114300 грн. з резервного фонду міського бюджету м. Білгород-Дністровський для придбання 12,7 т знезаражувальної речовини (гіпохлорит натрію марки «А») для КП «Білгород-Дністровськводоканал» з метою попередження виникнення у місті надзвичайних ситуацій санітарно-епідеміологічного характеру. Головним розпорядником коштів визначений виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради.

З метою приведення тарифів підприємства «Акермантурінвест» до рівня, що в умовах підвищення витрат забезпечить його прибутковість, виконавчий комітет встановив тарифи на додаткові послуги та орендну плату за надання торгових місць (площ) комунального підприємства «Акермантурінвест». Зокрема, тариф на одне торгове місце (кіоски, намети) з продажу харчових продуктів складатиме 26,19 грн., послуга з підключення субспоживача до електропостачання після укладання договору - 50,00 грн. (з ПДВ), монтаж металевих конструкцій (до 0,1 т) - 3,20 грн. за 1 кг , прибирання територій - 5,00 грн. на день , охорона - 8,00 грн. в годину та ін.

На засіданні виконкому внесені зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету від 24.04.2018 р. №174 «Про затвердження переліку місць для організації та проведення виставково-ярмаркових заходів на території міста Білгород-Дністровський на 2018 рік», згідно яких у підрозділ “Сезонні ярмарки” додалось проведення з 01.06.2018 року по 30.09.2018 року вечірньої і нічної оптової торгівлі сільськогосподарською продукцією по вул. Московській - від Миколаївської до Ізмаїльської (вздовж проїжджої частини дороги).

Виконавчий комітет затвердив функції та перелік граничної чисельності структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради на особливий період; поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води комунальним підприємством «Білгород-Дністровськводоканал»; перелік платних послуг, які можуть надаватися лікувально-профілактичними установами міста та тарифи на них. Також, погоджений Протокол засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Білгород-Дністровський від 15.05.2018 року. Розглянуті питання архітектури, соціальної політики та надання статусу дитини, позбавленої піклування.

На засіданні виконкому внесені зміни постійного характеру до міського автобусного маршруту загального користування №100, а саме він продовжений на 1,4 км, що складає 20% від загальної протяжності маршруту (без зміни кінцевих зупинок), та визначений напрямок руху у зворотному напрямі: Ринок – вул. Першотравнева - вул. Незалежності – вул. Бугазська – вул. Сонячна – вул. Південна – вул. Паркова – Порт – вул. Перемоги – вул. Портова – Залізничний вокзал – пров. Безімений – вул. Ізмаїльська – Ринок).

З метою підвищення прозорості місцевих органів самоврядування та поширення інформації про рух громадського транспорту м. Білгород-Дністровського в реальному часі, виконком вирішив затвердити проект Меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради та всеукраїнським сервісом пошуку маршрутів громадського транспорту EasyWay та ТзОВ «КБ Інжинірінг», а також уповноважив Білгород-Дністровського міського голову Аллу Гінак підписати даний Меморандум.

Прийняте рішення “Про вжиття заходів з підвищення безпеки дорожнього руху по вул. Переможненська м. Білгорода-Дністровського”, згідно якого міському центру «Благоустрій» доручено у відповідності з вимогами Правил дорожнього руху України встановити дорожній знак 3.3. «Рух вантажних автомобілів заборонено» по вул. Переможненській - на розі вул. Артільна (заборонити рух вантажного транспорту по вул. Переможненська).

3 метою визначення балансоутримувача (відповідального за утримання) об’єктів у сфері зеленого господарства, забезпечення ефективного використання майна, що є комунальною власністю територіальної громади, виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради визначив міський центр «Благоустрій» балансоутримувачем (відповідальним за утримання) об'єктів зеленого господарства (парки, сквери, рекреаційні зони тощо) комунальної власності міста та виконавцем програмних заходів з озеленення міста. Також, погодив передачу основних засобів, необоротних активів, матеріалів ділянки зеленого господарства з балансу комунального підприємства «Аккерманзеленбуд Білгород-Дністровської міської ради» на баланс МЦ «Благоустрій» за актом приймання-передачі. Міському центру «Благоустрій» у зв'язку зі змінами в організації виробництва доручено внести відповідні зміни у штатний розпис згідно чинного законодавства.

На засіданні виконавчого комітету внесені зміни до рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 11.04.2018 року №154 «Про затвердження титульного списку житлових будинків, які будуть оснащенні вузлами комерційного обліку водопостачання у 2018 році».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44