Повідомлення рішення Білгород-Дністровської міської ради «Про затвердження порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Білгород-Дністровський»

06-08-2014 07:01 649
категорія: Повідомлення oприлюднення проектів регуляторних актів


Повідомлення про оприлюднення
Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на офіційному сайті Білгород-Дністровської міської www.bilgorod-d.org.ua у розділі «Регуляторна політика оприлюднено проект регуляторного акта – рішення Білгород-Дністровської міської ради «Про затвердження порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Білгород-Дністровський»
Головний розробник проекту: управління житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської міської ради. Метою прийняття рішення є регулювання механізму одержання дозволів на порушення об’єктів благоустрою, або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Білгороді-Дністровський. Пропозиції та зауваження щодо проекту регуляторного акту від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на адресу розробника проекту рішення протягом місяця з моменту його оприлюднення.
Адреса розробника проекту рішення:
67700 м. Білгород–Дністровський, вул. Кутузова, 25 управління житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської міської ради, тел. 3-66-96; 3-37-85.

Управління житлово-комунального господарства
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44