Білгород-Дністровський центр зайнятості розпочав Тиждень центру зайнятості, приурочений до відзначення 28-річниці з дня створення Державної служби зайнятості України.

Сьогодні, 18 грудня 2018 року, відбувся прес-тур на підприємство ТОВ «Медпласт», яке по праву є найактивнішим партнером центру зайнятості. Тільки протягом поточного року роботодавцем було заявлено понад 30 вакансій і усі вони – укомплектовані. Далеко не кожне підприємство в нашому регіоні має такий високий показник довіри зі сторони шукачів роботи та рейтинг співпраці з центром зайнятості. Директор центру зайнятості Ніна Принц вручила подяку ТОВ «Медпласт» за активну і плідну співпрацю.

ТОВ «МЕДПЛАСТ»  є вітчизняним виробником медичного та стоматологічного обладнання, пристроїв інфузійних та трансфузійних , а саме: “Пристрій для переливання крові, кровозамінників та інфузійних розчинів” та “Пристрій для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів”. Підприємство створене 28 травня 2001 року. У 2015 році увійшло до складу корпорації “SV Corporation”.

В своїй роботі використовує сировину вітчизняних виробників. Продукція проходить перевірку на токсичність і апірогенність в державних атестованих лабораторіях. Головним і самим важливим елементом компанії є використання тільки якісних комплектуючих. Про це розповів керівник підприємства Віталій Короїд в ході екскурсії по виробничим цехам та підрозділам.

Починаючи з 2015 року на підприємстві було проведено масштабну реконструкцію: капітально відремонтовано усю будівлю підприємства як ззовні так і з середини; з урахуванням вимог до випуску продукції медичного призначення, відремонтовані цеха та ділянки підприємства; для безпечної та комфортної роботи працівників цеха обладнані потужною системою вентиляції, побудовані приміщення для зберігання сировини та готової продукції.

В планах підприємства - запуск нового обладнання та розширення асортименту продукції, що випускається.

Про основний професійний склад робітників розповіла інспектор відділу кадрів Тетяна Легенька. У зв’язку з розширенням виробничих потужностей виникає потреба в кваліфікованих робітниках: складальник виробів з пластмас, ливарник пластмас. Претенденти, які не мають досвіду роботи, проходять навчання на робочому місці. На сьогоднішній день відкриті вакансії за даними професіями. Роботодавець пропонує соціальний пакет, стабільну заробітну плату.

Представники ЗМІ мали можливість поспілкуватися з представниками роботодавця та центру зайнятості.

Напередодні Нового року Білгород – Дністровський міськрайонний центр зайнятості щиро вітає нашого відданого роботодавця, дякує за співробітництво та бажає впевненою ходою прямувати до нових досягнень.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44