Презентація нової дитячої книги в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. В. Катаєва

11-06-2018 09:31 353
категорія: Новини культури


Для бібліотекарів завжди свято і радість, коли в світ виходить нова книга, тим паче книга наших земляків.

5 червня 2018 року в міській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва відбулася презентація книги Наталії Кобзевої «Ребятам о зверятах», на якій присутні познайомились з автором та її творінням.

Діти з задоволенням читали вірші з нової книги: про вовка, лисицю, єнота, верблюда, кенгуру, ведмедика, послухали одну з повчальних казок, взяли участь у вікторині. Окрасою заходу став виступ ансамблю Шабівської музичної школи «Пролісок» під керівництвом музичного викладача Брагуци Тетяни Іванівни. Учасниці ансамблю «Пролісок» - Ярова Олеся, Савєлєва Зоя, Олейник Зорина, Богаченко Маргарита, Лісова Марія, підкорили всіх своїм талантом.

Коротко про автора книги: Кобзева (Лісовська) Наталя Сергіївна народилась в м. Білгороді-Дністровському в 1958 році. Закінчила Одеський державний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського. Має досвід роботи художнього керівника Будинку культури, керувала місцевим телебаченням, багатьма ансамблями. Захоплюється літературою, художнім декупажем, астрономією, археологією. Зараз працює в Шабівській дитячій музичній школі завідуючою фортепіанним відділом, концертмейстер та викладач музично-інтелектуального розвитку дітей 4-5 років. Живе за принципом «На мені повинно закінчитись зло».

Спілкування з Наталею Сергіївною було цікавим і змістовним і для дітей, і для дорослих. Всі присутні отримали в дарунок книги автора.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44