Призначення житлової субсидії внутрішньо переміщеним особам та орендарям (за фактичним місцем проживання)

08-01-2019 09:40 51
категорія: Соцзахист


Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 р. № 329), житлова субсидія може бути призначена особам, які орендують житло, та внутрішньо переміщеним особам за фактичним місцем проживання. Рішення про призначення субсидії у таких випадках приймається комісією на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

В абзаці третьому пункту 8 Положення визначено, що склад домогосподарства декларується внутрішньо переміщеною особою під час звернення за призначенням субсидії.

Згідно з нормами глави 59 Цивільного кодексу України у договорі найму (оренди) житла вказуються особи, які проживають у житловому приміщенні.

Таким чином, до складу домогосподарства внутрішньо переміщених осіб та осіб, які орендують житло, при призначенні житлової субсидії входять особи, які фактично проживають із заявником у житловому приміщенні. Особи, які фактично не проживають, але зареєстровані у житловому приміщенні, де проживають внутрішньо переміщені особи та орендарі, не належать до членів їхнього домогосподарства і не впливають на право отримання ними субсидії.

Враховуючи викладене, орендарі та внутрішньо переміщені особи мають зазначати в Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, відомості про осіб, які проживають у житловому приміщенні, а також про членів сімей цих осіб.

При цьому, житлова субсидія внутрішньо переміщеним особам призначається за адресою їх перебування на відповідному обліку.

За додатковою інформацією звертайтеся до управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради за адресою: провулок Офіцерський, 8, кабінет № 3, за телефоном 2-25-95.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44