Про бюджет участі-2019 - на брифінгу заступника Білгород-Дністровського міського голови Ольги Ціпуленко

12-06-2019 12:44 212
категорія: Новини міста


12 червня 2019 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Ольга Ціпуленко провела брифінг для журналістів місцевих ЗМІ, під час якого інформувала про процес просування в поточному році Бюджету участі, який реалізується за рахунок коштів міського бюджету, та закликала мешканців Білгорода-Дністровського брати активну участь у його реалізації.

О. Ціпуленко зазначила, що автором проекту повинен бути громадянин України, або людина, що має дозвіл на постійне проживання на території України і на момент подання проекту досягла 16-річного віку, місце проживання якої зареєстровано в Білгороді-Дністровському.

У 2019 загальний обсяг Бюджету участі склав 1 мільйон 500 тисяч гривень. На великі проекти планується витратити мільйон, на маленькі - по 500 тис. грн. , а саме - 2 великих до 500 тис. грн. кожен, і 2 маленьких до 250 тис. грн.

Ольга Ціпуленко повідомила, що була створена Координаційна рада з питань Бюджету участі, яка координує процес подачі, оцінки та реалізації проектів.

“Що стосується електронної системи для подачі проектів, то на відміну від попередніх років, в 2019 році ми будемо використовувати платформу «E-DEM», підкреслила заступник міського голови. - Електронна система створюється для забезпечення автоматизації всіх етапів Бюджету участі і розміщується на офіційному сайті Білгород-Дністровської міської ради на відповідному банері. На цій платформі автор може створювати свій кабінет, для чого треба зареєструватися в системі за допомогою авторизації через ідентифікацію Bank ID. Дана система дозволяє повідомляти авторам проектів про будь-які зміни, пов'язані з розглядом і реалізацією поданих ними проектів за допомогою електронної пошти”.

Також, Ольга Ціпуленко повідомила про строки реалізації Бюджету участі. Зокрема, подача проектів буде здійснюватись протягом 2-х тижнів, початок 16 червня, закінчення прийому - 30 червня. Оцінка буде проходити з 1 по 15 липня; голосування - з 16 по 30 липня; визначення проектів-переможців - 15 серпня.

Бюджет, розрахований автором, повинен включати всі витрати, пов'язані з розробкою проектної документації; закупівлею сировини, матеріалів, комплектуючих. Необхідно розробити візуалізацію проекту.

“Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланка голосування в електронному вигляді або на паперових носіях. Бланк голосування можна отримати шляхом роздруківки його з електронної системи; отримання його паперової форми в пункті супроводу в ЦНАП. При голосуванні на паперових носіях в пунктах супроводу для отримання бланка необхідно надати оригінал паспорта або оригінал ID-картки. Голосування триває 15 календарних днів. Переможцями є проекти, які набрали найбільшу кількість голосів. Якщо протягом року з яких-небудь причин реалізація проекту не завершена, продовження робіт може передбачатися на наступний бюджетний рік.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44