16 серпня 2018 року відбувся в телерадіокомпанії «Новини Придністров’я» прямий радіоефір першого заступника начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Крижанівської Олени на тему: «Важливість легальної зайнятості для забезпечення соціального захисту громадян» .

Спеціаліст фонду розповіла про відмінність понять трудового та страхового стажу, основні чинники, які необхідні для призначення пенсії та наслідки неофіційного працевлаштування при оформленні пенсії або соціальних виплат.

Фахівець Фонду зазначила: « «Тіньова зайнятість» існує і сьогодні. При Білгород-Дністровській районній державній адміністрації функціонує робоча група, яка складається з представників фіскальної служби, Пенсійного фонду, інспекції праці, районної адміністрації, які проводять спільну роботу щодо виїздів в курортні зони району, з метою моніторингу дотримання прав законодавства про працю, в частині належного оформлення трудових відноси. Дані заходи дають можливість для отримання додаткових коштів в бюджет Пенсійного фонду та місцеві. І ми сподіваємось, що позиція роботодавців буде більш свідомою по відношенню до своїх найманих працівників».

Під час прямого радіоефіру надійшло 6 дзвінків від слухачів, з питань пенсійного забезпечення. На всі запитання були надані кваліфіковані відповіді.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44