Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів в м. Білгород-Дністровський

12-04-2018 10:37 80 1 1


Рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 11.04.2018 р. №156.

На виконання рішення Білгород-Дністровської міської ради від 20.03.2018 року «Про затвердження переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах», керуючись п. «е» частини першої ст. 16, частини третьої ст. 35-1 Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п.п.1 п. «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами в місті Білгород-Дністровському, удосконалення системи поводження з відходами, які можуть найкраще забезпечувати надання послуг та розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку цих послуг, на виконання делегованих повноважень, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Білгород-Дністровський.

2. Утворити конкурсну комісію з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Білгород-Дністровський та затвердити її склад, згідно з додатком № 1.

3. Затвердити конкурсну документацію по проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Білгород-Дністровський, згідно з додатком №2.

4. Конкурсній комісії здійснити необхідні організаційні заходи з підготовки та проведенні конкурсу.

5. Доручити відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю:

- оприлюднити умови конкурсу у засобах масової інформації;

- висвітлювати хід проведення конкурсу в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб – порталі.

6. Рішення конкурсної комісії про результати проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Білгород-Дністровського подати на розгляд виконавчого комітету міської ради.

7. Відповідальність за організацію виконання рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства Зініч М.Ф.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Алтухова А.А.

Міський голови А.Ф. Гінак

Прикріплені файли
Тип файлуНазва та посилання
Конкурсна документаціяЗапити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44